Skip to content
Nowa funkcjonalność Banku Dobrych Praktyk PDF Drukuj Email
27.01.2008.

Witamy w nowej odsłonie Banku Dobrych Praktyk. Serwis składa się z dwóch modułów: zbioru dobrych praktyk oraz ogólnodostępnego forum dyskusyjnego.


Uprzejmie informujemy, że dostęp do większości zamieszczonych dobrych praktyk nie wymaga rejestracji. Niemniej jednak zarejestrowani użytkownicy uzyskują dostęp do wszystkich opublikowanych dobrych praktyk, jak również do katalogu opracowań i bazy badań społecznych.

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że za treść przesyłanej dobrej praktyki, a w szczególności za jej zgodność z obowiązującymi przepisami, odpowiada autor.

Dostęp do BDP

Każdy policjant lub pracownik cywilny Policji może zarejestrować się w serwisie BDP przesyłając, opatrzony pieczątką bezpośredniego przełożonego, faks na nr resortowy 72 119 04 do Zespołu ds. Komunikacji Wewnętrznej Gabinetu Komendanta Głównego Policji. W piśmie należy podać imię i nazwisko, stanowisko, ew. stopień służbowy, nazwę jednostki, adres poczty elektronicznej oraz określić identyfikator służący do logowania (max. 20 znaków składających się z małych i dużych liter oraz cyfr). Po akceptacji zgłoszenia na podany w piśmie adres poczty elektronicznej przekazana zostanie informacja o identyfikatorze i haśle do BDP.

pobierz formularz rejestracyjny >>

Dostęp do forum dyskusyjnego

Ponadto na ogólnodostępnym forum BDP istnieje możliwość zamieszczania komentarzy oraz prowadzenia dyskusji na temat publikowanych materiałów.
Dostęp do forum BDP możliwy jest po rejestracji na poniższej stronie

W razie problemów związanych z rejestracją i funkcjonowaniem BDP prosimy kontaktować się z Zespołem BDP drogą poczty elektronicznej – zgłoś problem: Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć lub Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć .

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »